WISMEC Reux Atomizer 6ml, stříbrný

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 653 Kč bez DPH
790 Kč
Kód produktu 68151
Výrobce WISMEC
Kategorie Atomizéry a žhavící hlavy Wismec
Záruka 2 roky
 

WISMEC Reux Atomizer 6ml, stříbrný

Wismec a Jay Bo přichází s novým tankem a hlavní roli v něm hrají vzduch, výkon a mraky. Reux tank je další z řady tanků určených pro cloud chasing, obrovské množství páry a milovníky neskutečně volného potahu. Kromě toho Reux nabízí praktickou variabilitu v podobě klasických žhavících hlav a RTA základny (není součástí balení) pro motání vlastních spirálek.

Výběr je pouze na vás. V sadě totiž naleznete hned dvě žhavící hlavy. Jednu s vatou, pořádným vnitřním průměrem a odporem 0,15Ω. Druhou s užším vnitřním průměrem, odporem 0,5Ω a keramikou pro jedinečné podání chuti. Obě hlavy mají dostatečně velké přívody e-liquidu, kromě klasický otvorů je vata zásobována také přes nápis Jay Bo na těle hlavy.

Žhavící hlavy

Balení obsahuje dvě hotové žhavící hlavy. Nízký odpor 0,15Ω, široký vnitřní průměr a trojitá spirálka z nichromu je jako dělaná pro vysoké výkon a excelentní tvorbu páry. Druhá hlava už nabízí o něco vyšší odpor 0,5Ω, místo vaty v ní najdete keramiku a těšit se tak můžete na báječnou chuť.

Plnění

Jednoduché horní plnění s dostatečně velkými otvory.

Přívod vzduchu

Takhle velký přívod vzduchu jen tak někde nenajdete. Skutečně volný potah a chladná pára i na vyšší výkony.

Obsah balení: 1x Wismec Reux 1x keramická žhavící hlava RX 0,5Ω (40W-80W) 1x trojitá žhavící hlava RX 0,15Ω (60W-160W) 5x Těsnící kroužky 2x Šroubky 1x Adaptér pro náustek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: