Joyetech eGo ONE CT baterie 2200mAh Pearl White

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód produktu 65529
Výrobce Joyetech
Kategorie Baterie a nabíječky pro elektronické cigarety
Položka byla vyprodána...
 

Náhradní baterie Joyetech eGo ONE CT 2200mAh v bílém provedení představuje ideální upgrade Vašeho stávajícího Joyetech eGo ONE systému.

Zkratka CT označuje Constant Temperature a umožňuje v kombinaci se žhavící hlavou CL-Ti a CL-Ni zvolit teplotu žhavení. Ta se nese v duchu Temperature Control Simplified, což můžeme volně přeložit jako ovládání teploty zjednodušeno. Tato baterie Joyetech eGo ONE CT totiž umožňuje volit mezi přednastaveným režimem pro žhavící hlavu CL-Ti (Titan) s teplotou žhavení na 245°C a režimem pro CL-Ni (Nikl) s teplotou žhavení 250°C. Tyto hodnoty představují ideální nastavení vzhledem k vlastnostem daných spirálek. Díky tomuto řešení slibuje výrobce menší spotřebu e-liquidu a delší výdrž baterie na jedno nabití. Dalším příjemným bonusem v těchto režimech je zamezení tzv. DryBurn, kdy je zamezeno spálení bavlny pomocí odpojení žhavení při dosažené teplotě.

Samozřejmě nesmí chybět režim pro kanthalové žhavící hlavy Joyetech eGo ONE CL s odporem 0,5ohm, 1ohm a rozebíratelné eGo ONE CLR. V tomto režimu baterie automaticky nastavuje výkon podle odporu žhavící hlavy. 25W pro odpor 0,4-0,8ohm 15W pro odpor 0,8-1,6ohm 7,5W pro odpor 1,6-3,5ohm

O aktuálním režimu Vás informují diody umístěné pod aktivačním tlačítkem, pomocí kterého je také měníte. Díky rozměrům baterie 89mmx19mm jí můžete používat se standardním Joyetech eGo ONE / Joyetech eGo ONE XL clearomizérem, kdy estetický dojem nebude nijak narušen. Pokud však chcete používat Joyetech eGo ONE CT 2200mAh baterii s jiným clearomizérem, musí clearomizér disponovat závitem typu 510.

Baterie obsahuje několik dalších funkcí:

Signalizace stavu baterie

Po aktivaci dojde k rozsvícení diody pod aktivačním tlačítkem. Ta následně zůstane svítit (60%-100%), pomalu blikat (30%-59%), blikat rychleji (10%-29%) nebo blikat velmi rychle (0%-9%).

Zámek baterie

Pokud pětkrát po sobě zmáčknete aktivační tlačítko, baterie se uzamkne a nebude reagovat na aktivaci. Odemčení baterie probíhá stejným způsobem.

Ochrana proti zkratu

Pokud baterie pozná odpor atomizéru menší, než 0,3ohm, několikrát zabliká a uzamkne se.

Ochrana proti podpětí (low voltage protection)

V případě, že napětí baterie klesne pod 3,3V, LED indikátor v aktivačním tlačítku 40 krát zabliká a baterii vypne.

Ochrana atomizéru (atomizer protection)

Při zmáčknutí aktivačního tlačítka na dobu delší než 15 vteřin zabliká dioda 10 krát a upozorní Vás na možnost spálení atomizéru vysokou zátěží.

Nabíjení baterie probíhá prostřednictvím micro USB portu.

Balení obsahuje: 1x Joyetech eGo ONE CT baterie

Parametry:

Rozměry: 89mm x 19mm
Kapacita baterie: 2200mAh
Režimy baterie: VW / CT-Ni / CT-Ti
Odpor: 0,2Ω-1,0Ω pro CT / 0,4Ω-3,5Ω pro CW
Závit: 510

Barva: Bílá (Pearl White)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: