Joyetech eGo ONE VT baterie 2300mAh černá

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód produktu 65530
Výrobce Joyetech
Kategorie Baterie a nabíječky pro elektronické cigarety
Položka byla vyprodána...
 

Náhradní baterie Joyetech eGo ONE VT 2300mAh v černém provedení představuje ideální upgrade stávajícího Joyetech eGo ONE systému pro náročné uživatele.

Zkratka VT označuje Variable Temperature a v kombinaci se žhavící hlavou CL-Ti a CL-Ni umožňuje zvolit jednu ze tří přednastavených teplot.

Pro Joyetech CL-Ti (Titan) jsou to hodnoty 220°C (low), 245°C (medium) a 315°C (high). Pro žhavící hlavy CL-Ni (Nikl) jsou hodnoty low a high stejné, pouze v nastavení medium je přednastavená teplota 250°C. Můžete si tak vybrat z několika nastavení pro různé teplotní režimy a na rozdíl od různých TC/VT gripů budete mít pořád elektronickou cigaretu menších rozměrů! Hlavní přínos režimu VT spočívá v úspoře e-liquidu a prodloužení funkce baterie na nabití. Dalším příjemným bonusem v těchto režimech je zamezení tzv. DryBurn, kdy je zamezeno spálení bavlny pomocí odpojení žhavení při dosažené teplotě.

Samozřejmě nesmí chybět režim VW pro kanthalové žhavící hlavy Joyetech eGo ONE CL s odporem 0,5ohm, 1ohm a rozebíratelné eGo ONE CLR. V tomto si můžete rovněž vybrat tři různé možnosti pro regulaci výkonu, kdy jednotlivé režimy low, medium a high automaticky přizpůsobí výkon odporu žhavící hlavy Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny v tabulce ve fotogalerii. Jedná se o naprostou novinku u řady elektronických cigaret Joyetech eGo ONE a dá se přirovnat k funkci UPGRADE u původních eGo baterií.

O aktuálním režimu Vás informují diody umístěné pod aktivačním tlačítkem, pomocí kterého je také měníte. Díky rozměrům baterie 135mmx22mm jí můžete používat clearomizérem Joyetech eGo ONE Mega. V tomto případě nebude výsledný estetický dojem z e-cigarety nijak narušen. Pokud však chcete používat Joyetech eGo ONE VT 2300mAh baterii s jiným clearomizérem, musí clearomizér disponovat závitem typu 510.

Baterie obsahuje několik funkcí:

Signalizace stavu baterie

Po aktivaci dojde k rozsvícení diody pod aktivačním tlačítkem. Ta následně zůstane svítit (60%-100%), pomalu blikat (30%-59%), blikat rychleji (10%-29%) nebo blikat velmi rychle (0%-9%).

Zámek baterie

Pokud pětkrát po sobě zmáčknete aktivační tlačítko, baterie se uzamkne a nebude reagovat na aktivaci. Odemčení baterie probíhá stejným způsobem.

Ochrana proti zkratu

Pokud baterie pozná odpor atomizéru menší, než 0,3ohm, několikrát zabliká a uzamkne se.

Ochrana proti podpětí (low voltage protection)

V případě, že napětí baterie klesne pod 3,3V, LED indikátor v aktivačním tlačítku 40 krát zabliká a baterii vypne.

Ochrana atomizéru (atomizer protection)

Při zmáčknutí aktivačního tlačítka na dobu delší než 15 vteřin zabliká dioda 10 krát a upozorní Vás na možnost spálení atomizéru vysokou zátěží.

Nabíjení baterie probíhá prostřednictvím micro USB portu a plnému nabití pomocí 1A síťového adaptéru dojde za 3 hodiny.

Balení obsahuje: 1x Joyetech eGo ONE VT baterie

Parametry:

Rozměry: 135mm x 22mm
Kapacita baterie: 2300mAh
Režimy baterie: VW / VT-Ni / VT-Ti
Odpor: 0,2Ω-1,0Ω pro VT / 0,4Ω-3,5Ω pro VW
Závit: 510

Barva: Černá (Black)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: