Atomizér pro dýmku Joyetech Elitar 2ml, stříbrný

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 248 Kč bez DPH
300 Kč
Kód produktu 65468
Značka Joyetech
Kategorie Atomizéry a žhavící hlavy Joyetech
Položka byla vyprodána...
 

Atomizér pro dýmku Joyetech Elitar 2ml, stříbrný

Joyetech upravil oblíbený Cubis Pro Mini tak, aby dokonale ladil s novou elektronickou dýmkou Elitar. K dispozici máte stejně praktickou horní základnu, která má vylepšený přívod vzduchu se snazší úpravou, ale také jednodušší plnění, díky dvojitému otevírání.

Díky skutečně malým rozměrům je kapacita na 2ml. Snadné horní plnění však nižší kapacitu vynahrazuje a vy si tak můžete tank naplnit během chvilky. S Elitar Pipe Atomizer není potřeba vyšroubovat celou horní základnu se žhavící hlavou, držet ji, nebo ji někam pokládat, stačí vyšroubovat pouze vrchní část pod náustkem. Žhavící hlava se základnou tak stále zůstává našroubovaná v tanku.

Elitar Pipe Atomizer podporuje všechny současné BF žhavící hlavy včetně NotchCoil. Máte tak široký výběr od nízkoodporových pro přímé potahování do plic, až po ty s vyššími odpory pro klasické kouření stylem pusa-plíce.

Inovativní design
Originální „Cup design“ umožňuje do Elitar Pipe Atomizer e-liquid nalít jako do skleničky a vzhledem k tomu, že přívod vzduchu je v horní části tanku, nehrozí žádné protékání.

Přívod vzduchu
Vylepšený je také přívod vzduchu. Horní ovládání je nyní přehlednější a je jasně vidět, jak moc máte přívod otevřený. Ještě lépe si tak nastavíte optimální sílu potahu.

Horní plnění
Pro naplnění Elitar Pipe Atomizéru stačí odšroubovat vrchní část pod náustkem a tank naplnit do jedné ze dvou postranních dírek. Už tak nemusíte vyšroubovávat celou horní základnu se žhavící hlavou.

Obsah balení a parametry
1x Elitar Pipe Atomizer (s náustkem)

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Průměr: 22mm
Kapacita: 2ml
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: