Joyetech eGo ONE CT baterie 2200mAh Pearl White

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód produktu 65529
Značka Joyetech
Kategorie Baterie Joyetech
Položka byla vyprodána...
 

Náhradní baterie Joyetech eGo ONE CT 2200mAh v bílém provedení představuje ideální upgrade Vašeho stávajícího Joyetech eGo ONE systému.

Zkratka CT označuje Constant Temperature a umožňuje v kombinaci se žhavící hlavou CL-Ti a CL-Ni zvolit teplotu žhavení. Ta se nese v duchu Temperature Control Simplified, což můžeme volně přeložit jako ovládání teploty zjednodušeno. Tato baterie Joyetech eGo ONE CT totiž umožňuje volit mezi přednastaveným režimem pro žhavící hlavu CL-Ti (Titan) s teplotou žhavení na 245°C a režimem pro CL-Ni (Nikl) s teplotou žhavení 250°C. Tyto hodnoty představují ideální nastavení vzhledem k vlastnostem daných spirálek. Díky tomuto řešení slibuje výrobce menší spotřebu e-liquidu a delší výdrž baterie na jedno nabití. Dalším příjemným bonusem v těchto režimech je zamezení tzv. DryBurn, kdy je zamezeno spálení bavlny pomocí odpojení žhavení při dosažené teplotě.

Samozřejmě nesmí chybět režim pro kanthalové žhavící hlavy Joyetech eGo ONE CL s odporem 0,5ohm, 1ohm a rozebíratelné eGo ONE CLR. V tomto režimu baterie automaticky nastavuje výkon podle odporu žhavící hlavy. 25W pro odpor 0,4-0,8ohm 15W pro odpor 0,8-1,6ohm 7,5W pro odpor 1,6-3,5ohm

O aktuálním režimu Vás informují diody umístěné pod aktivačním tlačítkem, pomocí kterého je také měníte. Díky rozměrům baterie 89mmx19mm jí můžete používat se standardním Joyetech eGo ONE / Joyetech eGo ONE XL clearomizérem, kdy estetický dojem nebude nijak narušen. Pokud však chcete používat Joyetech eGo ONE CT 2200mAh baterii s jiným clearomizérem, musí clearomizér disponovat závitem typu 510.

Baterie obsahuje několik dalších funkcí:

Signalizace stavu baterie

Po aktivaci dojde k rozsvícení diody pod aktivačním tlačítkem. Ta následně zůstane svítit (60%-100%), pomalu blikat (30%-59%), blikat rychleji (10%-29%) nebo blikat velmi rychle (0%-9%).

Zámek baterie

Pokud pětkrát po sobě zmáčknete aktivační tlačítko, baterie se uzamkne a nebude reagovat na aktivaci. Odemčení baterie probíhá stejným způsobem.

Ochrana proti zkratu

Pokud baterie pozná odpor atomizéru menší, než 0,3ohm, několikrát zabliká a uzamkne se.

Ochrana proti podpětí (low voltage protection)

V případě, že napětí baterie klesne pod 3,3V, LED indikátor v aktivačním tlačítku 40 krát zabliká a baterii vypne.

Ochrana atomizéru (atomizer protection)

Při zmáčknutí aktivačního tlačítka na dobu delší než 15 vteřin zabliká dioda 10 krát a upozorní Vás na možnost spálení atomizéru vysokou zátěží.

Nabíjení baterie probíhá prostřednictvím micro USB portu.

Balení obsahuje: 1x Joyetech eGo ONE CT baterie

Parametry:

Rozměry: 89mm x 19mm
Kapacita baterie: 2200mAh
Režimy baterie: VW / CT-Ni / CT-Ti
Odpor: 0,2Ω-1,0Ω pro CT / 0,4Ω-3,5Ω pro CW
Závit: 510

Barva: Bílá (Pearl White)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: