Joyetech eGo ONE VT baterie 2300mAh černá

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód produktu 65530
Značka Joyetech
Kategorie Baterie Joyetech
Položka byla vyprodána...
 

Náhradní baterie Joyetech eGo ONE VT 2300mAh v černém provedení představuje ideální upgrade stávajícího Joyetech eGo ONE systému pro náročné uživatele.

Zkratka VT označuje Variable Temperature a v kombinaci se žhavící hlavou CL-Ti a CL-Ni umožňuje zvolit jednu ze tří přednastavených teplot.

Pro Joyetech CL-Ti (Titan) jsou to hodnoty 220°C (low), 245°C (medium) a 315°C (high). Pro žhavící hlavy CL-Ni (Nikl) jsou hodnoty low a high stejné, pouze v nastavení medium je přednastavená teplota 250°C. Můžete si tak vybrat z několika nastavení pro různé teplotní režimy a na rozdíl od různých TC/VT gripů budete mít pořád elektronickou cigaretu menších rozměrů! Hlavní přínos režimu VT spočívá v úspoře e-liquidu a prodloužení funkce baterie na nabití. Dalším příjemným bonusem v těchto režimech je zamezení tzv. DryBurn, kdy je zamezeno spálení bavlny pomocí odpojení žhavení při dosažené teplotě.

Samozřejmě nesmí chybět režim VW pro kanthalové žhavící hlavy Joyetech eGo ONE CL s odporem 0,5ohm, 1ohm a rozebíratelné eGo ONE CLR. V tomto si můžete rovněž vybrat tři různé možnosti pro regulaci výkonu, kdy jednotlivé režimy low, medium a high automaticky přizpůsobí výkon odporu žhavící hlavy Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny v tabulce ve fotogalerii. Jedná se o naprostou novinku u řady elektronických cigaret Joyetech eGo ONE a dá se přirovnat k funkci UPGRADE u původních eGo baterií.

O aktuálním režimu Vás informují diody umístěné pod aktivačním tlačítkem, pomocí kterého je také měníte. Díky rozměrům baterie 135mmx22mm jí můžete používat clearomizérem Joyetech eGo ONE Mega. V tomto případě nebude výsledný estetický dojem z e-cigarety nijak narušen. Pokud však chcete používat Joyetech eGo ONE VT 2300mAh baterii s jiným clearomizérem, musí clearomizér disponovat závitem typu 510.

Baterie obsahuje několik funkcí:

Signalizace stavu baterie

Po aktivaci dojde k rozsvícení diody pod aktivačním tlačítkem. Ta následně zůstane svítit (60%-100%), pomalu blikat (30%-59%), blikat rychleji (10%-29%) nebo blikat velmi rychle (0%-9%).

Zámek baterie

Pokud pětkrát po sobě zmáčknete aktivační tlačítko, baterie se uzamkne a nebude reagovat na aktivaci. Odemčení baterie probíhá stejným způsobem.

Ochrana proti zkratu

Pokud baterie pozná odpor atomizéru menší, než 0,3ohm, několikrát zabliká a uzamkne se.

Ochrana proti podpětí (low voltage protection)

V případě, že napětí baterie klesne pod 3,3V, LED indikátor v aktivačním tlačítku 40 krát zabliká a baterii vypne.

Ochrana atomizéru (atomizer protection)

Při zmáčknutí aktivačního tlačítka na dobu delší než 15 vteřin zabliká dioda 10 krát a upozorní Vás na možnost spálení atomizéru vysokou zátěží.

Nabíjení baterie probíhá prostřednictvím micro USB portu a plnému nabití pomocí 1A síťového adaptéru dojde za 3 hodiny.

Balení obsahuje: 1x Joyetech eGo ONE VT baterie

Parametry:

Rozměry: 135mm x 22mm
Kapacita baterie: 2300mAh
Režimy baterie: VW / VT-Ni / VT-Ti
Odpor: 0,2Ω-1,0Ω pro VT / 0,4Ω-3,5Ω pro VW
Závit: 510

Barva: Černá (Black)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: