Aspire K4 Quick Start Kit 2000mAh, černá

2 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 983 Kč bez DPH
1 190 Kč
Kód produktu 67060
Značka Aspire
Kategorie Aspire K4 Quick Start
Položka byla vyprodána...
 
Základní elektronické cigarety mnohdy po čase nestačí a člověku se zachce něčeho výkonnějšího. Něčeho, co dokáže vyprodukovat hodně páry a zprostředkovat výtečnou chuť e-liquidu. Mnohdy se však jedná o buď příliš drahá zařízení, nebo pro někoho příliš složitá na ovládání. Jde to ale i jednoduše. A přesně to nám ukazuje známá společnost Aspire svou sadou K4.

V základní sadě K4 naleznete jednu baterii K4 s kapacitou 2000mAh. To už je sice slušná výdrž, ale věřte, že s tím, co na tuto baterii našroubujete, budete potřebovat každičkou miliampérhodinu. V sadě se totiž ještě nachází Aspire Cleito tank. Ten využívá unikátní žhavící hlavy s clapton spirálkami, které v tanku zároveň slouží jako komín a v podstatě tak simulují efekt RDA kapacích atomizérů. K čemu je to dobré? Jednak k docílení obrovského množství páry, a to díky odporu 0,27Ω, ale jednak také ke zprostředkování jedinečné chuti e-liquidu.

S Aspire K4 sadou se nemusíte obávat žádného složitého nastavování, je zde pouze jednoduchý zámek proti přežhavení. Také nabíjení zvládne naprosto každý. Prostě připojte v sadě přiložený micro USB kabel do portu vespod baterie a e-cigaretu můžete nabít buď přes počítač, nebo pomocí adaptéru ze zásuvky. Aspire K4 představuje výkonnou základní sadou, s níž už používání elektronické cigarety nemůže být jednoduší.

485555888dbf745212d92a6766a19bc6

Obsah balení a parametry

1x Aspire Cleito Tank
1x Aspire K4 Baterie
2x Aspire Cleito 0,27Ω žhavící hlavy
1x silikonový kroužek
1x micro USB kabel

Rozměry Cleito tanku: 40mm x 22mm
Rozměry K4 baterie: 84mm x 22mm
Kapacita Cleito tanku: 3,5ml
Kapacita K4 baterie: 2000mAh
Závit: 510
Nabíjení: micro USB port
 

Aspire Cleito tank

Unikátně zpracovaný tank pro přímé potahování do plic dokáže vyprodukovat ohromné množství páry a oproti jiným tanků nesrovnatelně lepší chuť.
122
 

Žhavící hlavy

Nízkoodporové hlavy jsou zpracovány tak, že v tanku nahrazují komín, kterým proudí pára. Díky tomu získáte naprosto věrnou chuť svého e-liquidu. Uvnitř žhavící hlavy navíc naleznete organickou vatu a clapton spirálku.
123
 

Aspire K4 baterie

Baterie nabízí slušnou kapacitu 2000mAh. Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka, pomocí kterého lze baterii uzamknout a odemknout.
124_1

Micro USB port

Pro snadné dobíjení naleznete vespod baterie micro USB port, pomocí něhož lze K4 baterii nabít ať už přes počítač, nebo pomocí síťového adaptéru ze zásuvky.
 

510 závit

Standardní 510 závit vám umožní na baterii našroubovat i další vhodné clearomizéry a tanky se stejným závitem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: