Internetový obchod i kamenná prodejna v běžném provozu.

Eleaf iCare 110 Kit 320mAh - černá

4 hodnocení
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 372 Kč bez DPH
450 Kč
Kód produktu 61601
Značka Eleaf
Kategorie Elektronická cigareta Eleaf iCare
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Eleaf iCare 110 Kit 320mAh - černá

Výrobce elektronických cigaret eLeaf rozšíril svou řadu cigaret iCare, která je určená spíše pro začátečníky o další modely. Jedním z nich je iCare 110 - 320mAh. Číslo udává průměr cigarety, čili její velikost a další udává výdrž baterie. Všechny tyto modely používají stejné žhavící hlavy IC s odporem 1,1 oHm. Jak už samotný odpor napovídá, jsou tyto cigarety určeny pro styl kouření pusa/plíce.

Tyto cigarety jsou typu AIO, tedy tzv. vše v jednom, dky je baterie i clearomizer spojeny v jeden celek. Velikostí této cigarety jsou určeny i její parametry, kdy baterie má kapacitu 320mAh a objem nádržky na liquid je 1,3ml. Díky těmto parametrům je cigareta určena spíše jako doplněk k většímu modelu, nebo pro příležitostní kuřáky. Tak jako každá cigareta i iCare má spínací tlačítko, kterým cigaretu vypnete nebo zapnete 5x stlačením tlačítka rychle za sebou. Tlačítko pak slouží ke spuštění e-cigarety. Nabíjení probíhá přes standardní micro USB konektor, který je součástí balení.

Plnění liquidem je opravdu jednoduché. Stačí odšroubovat vrcní část cigarety a liquid dolít do nádržky. Náhradní žhavící hlavy pro cigarety řady iCare naleznete zde: Žhavící hlava  iCare

Obsah balení:
1x iCare 110
2x žhavící hlava IC 1,1Ω
1x micro USB kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: