Joyetech eVic Primo 200W s Unimax 25, černá/červená

1 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 562 Kč bez DPH
1 890 Kč
Kód produktu 65433
Značka Joyetech
Kategorie Joyetech eVic Primo
Položka byla vyprodána...
 

Joyetech eVic Primo TC 200W s UNIMAX 25

Spolehlivost, odolnost a výkon. To a mnoho funkcí nabízí kompletní sada Joyetech eVic Primo. Pro nový mod eVic Primo budete potřebovat dvě baterie 18650 s dostatečně vysokým vybíjecím proudem, odvděčí se vám za to vysokým výkonem až 200W a řadou pokročilých funkcí, které jistě využijete.

Patří mezi ně tradiční režimy výkonu a nastavování teploty pro nikl, titan a nerezovou ocel. Další materiály lze nastavit pomocí TCR režimu. Využít můžete také režim Smart, který pro deset různých hodnot odporu uloží vámi nastavený výkon. Ten si poté při použití daného odporu automaticky nastaví výkon a vy tak nemusíte neustále manuálně nastavovat nové hodnoty. Šikovný je také režim předžhavení umožňující nastavení vyššího výkonu po určitou dobu.

Součástí sady je také Unimax 25 tank s velkou kapacitou až 5ml. Díky hornímu přívodu vzduchu nehrozí protečení e-liquidu směrem k baterii. Horní je také plnění, stačí odšroubovat vrchní část tanku s náustkem a do jedno z bočních otvorů nalít svůj e-liquid. Unimax 25 využívá žhavící hlavy BFXL s odporem 0,5Ω a kanthalovou spirálkou, využijete je tak v režimu výkonu při nastavení 30W-50W. V balení najdete dvě a určeny jsou pro přímé potahování do plic.

 

 

Baterie

Pro eVic Primo budete potřebovat dvě baterie typu 18650 s dostatečně vysokým vybíjecím proudem. Baterie lze vyváženě nabíjet pomocí micro USB portu, pro kvalitnější, rychlejší a bezpečnější nabíjení však doporučujeme použít externí nabíječku. Společně se speciální RC adaptérem (není součástí balení), který se šroubuje na závit, můžete eVic Primo sloužit také jako power banka.

Displej

Díky nejnovějšímu firmwaru, který lze v případě nové verze upgradovat, eVic Primo nabízí možnost různých uživatelských rozhraní displeje.

Závit

Kvalitní 510 závit z nerezové oceli má kolem sebe dostatek místa a vy tak můžete bez problému použít i větší tanky s průměrem 25mm.

Plnění

Stačí odšroubovat horní část s náustkem a Unimax rychle naplníte svým e-liquidem.

Žhavící hlavy

Součástí sady jsou také dvě žhavící hlavy BFXL. Mají kanthalovou spirálku a s odporem 0,5Ω jsou určeny pro přímé potahování do plic.

Přívod vzduchu

Volně nastavitelným horním přívodem vzduchu si ovlivníte volnost potahu, množství vytvořené páry a její teplotu.

Pro správné a bezpečné používání doporučujeme zvolit dvě stejné a stejně staré baterie.

 

Obsah balení a parametry:

1x eVic Primo MOD 1x Unimax 25 2x žhavící hlava BFXL 0,5Ω (30W-50W) 1x Unimax těsnící kroužky 1x silikonový kroužek 1x nálepka 1x náhradní skleněné tělo 1x QC USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 84mm x 53mm x 26mm
Nastavitelný výkon: 1W-200W
Výstupní napětí: 0,5V-9,0V
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Smart/TC-(Ni, Ti, SS316)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pro teplotní režimy

0,1Ω-3,5Ω pro režim výkonu

Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
Výstupní proud: max 50A
Nabíjení: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510
Rozměry: 50mm x 25mm
Kapacita: 5ml
Závit: 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: