Vaporesso 220W Revenger TC kit s NRG Tank, červená

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 570 Kč bez DPH
1 900 Kč
Kód produktu 69181
Značka Vaporesso
Kategorie Vaporesso Revenger
Položka byla vyprodána...
 
Vaporesso vstupuje do kategorie výkonných sad se svou novinkou Revenger s NRG tankem. Luxusně zpracovaný mod upoutá vaši pozornost dvěma lesklými panely s vrstvou nanesenou pomocí speciální IML technologie na hliníkovou slitinu. Přední část pak nabízí velký a přehledný OLED displej, který je součástí panelu. 510 závit s odpruženým kontaktem je přesně ve středu modu a vy si tak můžete dovolit použít atomizér s průměrem až 28mm.

Revenger mod je v současnosti to nejlepší, co může Vaporesso nabídnout. S OMNI 2.0 čipem získáváte oproti jiným zařízením celou řadu šikovných funkcí. Na výběr máte mezi mnoha režimy. Klasický výkon včetně Smart funkce, která vám doporučí vhodný výkon, Bypass (přímé výstupní napětí), teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel, TCR – teplotní koeficient odporu, a také pro Vaporesso již typické křivky žhavení jak pro režimy výkonu CCW, tak pro teplotní režimy CCT. Vše doplňuje funkce zobrazení hodin na úvodní obrazovce. 

Veškeré režimy lze snadno nastavit přímo na dané obrazovce, dodatečné funkce jako nastavení výkonu v teplotním režimu, předžhavení v režimu výkonu, zapnutí a vypnutí hodin a Smart režimu a další lze pak upravit ve speciálním jednoduchém a intuitivním menu.

Součástí sady je také zcela nový NRG Mini tank. Nové jsou také jeho žhavící hlavy. V balení naleznete hned dvě. Tou první je GT4 se čtyřmi spirálkami v celkovém odporu 0,15Ω a doporučeným výkonem 30W-70W. Druhá hlava GT8 nabízí celkově osm spirálek s odporem 0,15Ω a doporučeným výkonem 50W-110W. Určeny jsou pro přímé potahování do plic.

Pro správné a bezpečné používání doporučujeme zvolit dvě stejné a stejně staré baterie.

Obsah balení a parametry

1x Revenger MOD
1x NRG tank 4ml
1x žhavící hlava GT4 0,15Ω
1x žhavící hlava GT8 0,15Ω
1x náhradní skleněné tělo
1x micro USB kabel
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 89mm x 45mm x 28mm
Nastavitelný výkon: 5W-220W
Výstupní napětí: 0V-9V
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/TCR/RCT/CCW/CCT/Bypass
Podporovaný odpor: 0,05Ω-5Ω
Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
Nabíjení: micro USB port (5V/2,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: hliníková a zinková slitina

Rozměry: 47mm x 23mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Náustek: vlastní
 

Displej a ovládání

Velký a kvalitní displej nabízí přehledné rozvržení všech podstatných informací. Nastavený výkon, teplota, výstupní výkon i napětí, naměřený odpor, zvolený režim, kapacita baterií a délka potahu. To vše na jednom místě.
 

OMNI 2.0

Nejnovější verze čipu OMNI 2.0 od Vaporesso přináší celou řadu chytrých a pokročilých režimů s dodatečnými možnostmi nastavení.
 

NRG Mini

Nový nízkoodporový tank NRG se může bez obav měřit s oblíbenými atomizéry. Výkonné žhavící hlavy s několika spirálkami vytvoří velké množství páry a podají skvělou chuť. Pořádný spodní přívod vzduchu páru dokonale ochladí a praktické plnění usnadní každodenní používání.
 

Žhavící hlavy

Balení obsahuje dvě žhavící hlavy určené pro přímé potahování do plic. GT4 s odporem 0,15Ω si nejvíce užijete na 45W-60W. GT8 s odporem 0,15Ω na 60W-80W.
 

Plnění

Jednoduchý systém horního plnění. Stačí posunout horní část a odkryje se vám otvor pro plnění. Objem tanku je až 4ml.
 

Náustek

NRG tank má vlastní široký náustek, který nabízí děrovaný vnitřek zamezující prskání e-liquidu.
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: