KangerTech SUBVOD-C 1300mAh, černá

1 hodnocení
 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 496 Kč bez DPH
600 Kč
Kód produktu 61081
Značka KangerTech
Kategorie Elektronické cigarety
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

KangerTech SUBVOD-C 1300mAh, černá

Nikdy nebylo snazší začít s elektronickou cigaretou. Současné modely jsou dostatečně výkonné pro všechny kuřáky. Produkují hodně páry, zprostředkují skvělou chuť a snadno se ovládají. To je přesně případné novinky SUBVOD-C od Kangertechu. Nová verze původního SUBVOD se liší hlavně tankem. Subtank Nano-C přichází s novým systémem výměny žhavící hlavy, kdy tank stačí ze základny jednoduše vysunout a hlavu pak už jen vyšroubovat.

Baterie SUBVOD se může pochlubit kapacitou 1300mAh a micro USB portem, který slouží pro jednoduché nabíjení ať už přes počítač, nebo za pomocí adaptéru také ze zásuvky. K ovládání baterie vám stačí jediné tlačítko, s ním jednak žhavíte spirálku během potahu a jednak v případě potřeby baterii uzamknete, nebo odemknete.

Subtank Nano-C je kompatibilní se žhavícími hlavami SSOCC. V sadě naleznete jednu s odporem 0,5Ω, která je určena pro přímé potahování do plic. Zajímavostí je možnost ovládání přívodu e-liquidu ke spirálce. Pouhým pootočením tanku přívod uzavřete a během plnění tak zabráníte případnému protečení e-liquidu. Plnění je horní, snadno si tak bez problému kdykoliv a kdekoliv můžete e-liquid doplnit. Absence ovládání přívodu vzduchu zamezuje použití žhavících hlav pro potahování stylem pusa-plíce.

Subtank Nano-C

Nová konstrukce známého tanku přináší pohodlnou výměnu žhavící hlavy a jednoduché horní plnění. Těšit se také můžete na ovládání přívodu e-liquidu, díky kterému zabráníte protečení náplně v případě plnění.

Obsah balení: 1x SUBVOD Baterie – 1300mAh 1x Subtank Nano-C 2,8ml 1x žhavící hlava SSOCC SS 0,5Ω 1x micro USB port

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: