SLIQUID Ledová Jahoda (Fr. Strawberry) - 10ml, 20mg

Kód: SLQ10032
Neohodnoceno
Značka: SLIQUID
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající náplň SLIQUID s nikotinovou solí.

Šťavnaté a vyzrálé jahody rozmačkané spolu s ledovou tříští jsou naprosto neodolatelné. Sladký ovocný základy podtrhuje výrazná chladivá stopa, se kterou si užijete záplavu svěžesti při každém potahu.

SLIQUID obsahuje nikotinovou sůl. Oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Vzhledem k tomu, že náplně s nikotinovou solí jsou určené pro menší e-cigarety a pro potahování pusa-plíce, SLIQUID přichází s poměrem 50VG / 50PG. Nabízí tak vyvážený poměr produkce páry a podání chuti. Přímo ideální je také pro oblíbené pod systémy.

Prvotřídní kvalitu náplním SLIQUID zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně SLIQUID testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do cigaret s nikotinovou solí e-liquid SLIQUID
Značka: SLIQUID
Příchuť: Jahoda
Skupina příchutí: Ovocné
Produkt: Liquid s nikotinem, Liquid s nikotinovou solí
Obsah: 10 ml
Obsah nikotinu: S nikotinem, 20 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto