Příchutě Shake and Vape VapeTown

vapetown

6 položek celkem
vapetown havana rum and tobacco
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Kromě krásných zlatavých pláží si na Kubě můžete mimo jiné užít i věhlasný rum a neméně slavný doutníkový tabák.

Kód: VSV10064
vapetown chicago sweet popcorn
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Čerstvě upražená kukuřice je ideální pochoutkou nejen k filmu. 

Kód: VSV10066
vapetown milano cappuccino
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Espresso, mléko a mléčná pěna, takové složení nabízí vynikající kávový nápoj tolik typický pro Itálii.

Kód: VSV10061
vapetown new york cheesecake
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Základ tohoto vynikajícího koláče tvoří rozdrobené grahamové sušenky, na kterých sedí vrstva lahodného čerstvého krémového sýru.

Kód: VSV10062
vapetown paris macaroon
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Vynikající francouzské cukroví, které si získalo mnoho příznivců po celém světě, si teď získá i Vás.

Kód: VSV10063
vapetown vienna strudel
239 Kč

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. Listové těsto křupavé zvenčí, uvnitř naopak krásně vláčné. 

Kód: VSV10065
Používáme ověření věku Adulto