AKCE: Aramax 4pack nyní ve výprodeji za 199,- Kč 🚀 Pouze do vyprodání zásob!

Pokyny ke správnému používání elektronické cigarety

 1. Zkontrolujte zda je baterie nabitá, v opačném případě baterii dobijte.
 1. Smontujte jednotlivé díly e-cigarety dle návodu a řádně dotáhněte, ne však příliš velkou silou.
 1. Ujistěte se, že je baterie odemčená, pokud kontrolka tlačítka baterie nesvítí, stiskněte tlačítko 3x nebo 5x (dle typu e-cigarety) během dvou vteřin.
 1. Při prvním použití atomizéru zakápněte hrot atomizéru 2-3 kapkami e-liquidu, předejte tím nežádoucímu pálení suchého atomizéru.
 1. Naplňte zásobník zhruba do 3/4 e-liquidem (pokud máte elektronickou cigaretu s vatičkovým systémem, nakapejte e-liquid na vatičku). Nasaďte zásobník na atomizér, pokud má zásobník silikonovou krytku, ujistěte se že hrot atomizéru protrhl blanku silikonové krytky zásobníku dostatečně. Následně cigaretu držte kolmo dolů po dobu zhruba deseti vteřin, atomizér takto nasaje dostatek liquidu. Pokud sepnete baterii a nažhavíte atomizér na sucho, spálíte jej. Na chybné použití se nevztahuje záruka.
 1. Nyní můžete začít kouřit - potáhněte a po tuto dobu držte zároveň sepnuté tlačítko na baterii, u baterie automatické (bez tlačítka se tato sepne sama při potáhnutí).
 1. Z elektronické cigarety potahujte pozvolna a delší dobu než z klasické cigarety (cca 5 vteřin). Nepotahujte v příliš krátkých intervalech, při často se opakujícím potahovaní se může dojít k přehřátí atomizéru a baterie se vypne. Pokud dojde k přehřátí, e-cigaretu nepoužívejte, dokud atomizér nevychladne.
 1. Při kouření držte e-cigaretu spíše směrem dolů nebo vodorovně, ať e-liquid stále směřuje k hrotu atomizéru.
 1. Kontakty baterie a atomizéru udržujte suché a čisté.
 1. Baterii nenechte vybít až na 0% kapacity, při signalizaci již baterii nepoužívejte a nechte ji nabít.
 1. Spotřební díly elektronické cigarety - atomizér, zásobník/krytka zásobníku, je nutné pravidelně měnit. Kupujte pouze díly určené pro Váš typ elektronické cigarety!
Používáme ověření věku Adulto