Velkoobchod - hledáme nové prodejce

 

 Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních elektronických cigaret, e-liquidů a veškerého příslušenství zdravého kouření? Gratulujeme, jste na správném místě!

Zaregistrujte se prosím na na této stránce jako Velkoobchodní zákazník o registraci nás informujte na uvedeném emailu nebo telefonním čísle. Během 24 hodin Vaši registraci autorizujeme a zpřístupníme Vám velkoobchodní ceny.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@e-cigarety.cz nebo tel. (+420) 775 110 600.

 

  • Výhodné slevy oproti MO cenám - Běžné prodejní ceny na trhu jsou vyšší nežli naše min. doporučené ceny, prodávat samozřejmě můžete za ceny vyšší nežli jsou naše minimální doporučené ceny.
  • Široký sortiment zboží - V našem sortimentu naleznete jak zboží od nejrenomovanějších výrobců ze světa e-kouření (Joyetech, Bogetech, Dekang, Liqua…), tak i kvalitní neznačkové výrobky pro zákazníky upřednostňující nízkou cenu.
  • Doprava zdarma pro Vás již od 2000,- Kč -Všechny objednávky vyšší nežli 2000,- Kč Vám odešleme zdarma dopravou dle Vašeho výběru – PPL, Česká pošta.
  • Bleskové doručení – Dopolední objednávky Vám doručíme již následující pracovní den.
  • Žádné minimální odběry - VO ceny máte nastaveny pro jakékoliv množství. Potřebujete pouze několik kusů     e-liquidů pro doplnění zboží? U nás žádný problém, každá Vaše objednávka je vítána.
  • Záruka 24 měsíců - Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců na výrobní a materiálové vady, nicméně životnost baterií a především atomizérů je nižší (minimální životnost: baterie – 3 měsíce, atomizér – 14 dní ) , toto je třeba koncovým zákazníkům zdůraznit. Výrobky a jejich části, u kterých je to možné před expedicí kontrolujeme, veškeré vadné výrobky měníme obratem a na naše náklady.
  • Zákaznická podpora - Náš zkušený tým je zde pro Vás na telefonu 775 110 600, emailu info@e-cigarety.cz  nebo osobně v naší VO prodejně v Teplicích.