Jednorázové elektronické cigarety X4 Bar

Jednorázové elektronické cigarety X4 Bar jsou skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají jednoduché a praktické řešení pro vapování bez zdlouhavých nastavení nebo údržby. S kompaktním designem a předplněnou nádržkou kapaliny nabízejí tyto cigarety snadné použití a bezproblémovou manipulaci. X4 Bar cigarety jsou ideální volbou pro vapování na cestách, ve společnosti přátel nebo prostě jen pro rychlou a pohodlnou alternativu k tradičním cigaretám.

Díky svému jednorázovému charakteru nemusíte řešit plnění nádržky nebo nabíjení baterií – jednoduše si vezmete cigaretu, používáte ji a poté ji můžete jednoduše zahodit. X4 Bar cigarety jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí okamžitě začít s vapováním nebo si užít jednoduchý a chutný vapovací zážitek bez zbytečného stresu.

4 položek celkem
x4 bar zero boruvka a malina blueberry sour raspberry jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč

Výrazně šťavnaté aroma lesních bobulí v kyselém podání. Vyzrálé borůvky a maliny tvoří dokonalý mix sladkých a příjemně kyselých tónů s intenzivní chutí.

Kód: X4B10001
x4 bar zero jahoda a meloun strawberry watermelon jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč

Typické letní duo v neodolatelném mixu plném výrazných chutí. Sladký a osvěžující vodní meloun spolu se zralými a šťavnatými jahodami je vynikající ovocné aroma, které si užijete s každým potahem.

Kód: X4B10004
x4 bar zero mango a guava mango guava jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč

Exotická směs plná výrazně šťavnatých chutí se silně sladkými tóny. Vyzrálé mango a guava jsou skvělou kombinací a připomínkou vynikajících tropických plodů.

Kód: X4B10002
x4 bar zero ruzova limonada pink lemonade jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč

Čerstvá a osvěžující limonáda s citrusovým základem je tou pravou vzpruhou pro Vaše zhýčkané chuťové pohárky. Lehce kyselý nádech zjemňují sladké tóny červených bobulí.

Kód: X4B10003
Používáme ověření věku Adulto