Jak vybírat elektronickou cigaretu

Rádi by jste zakoupili elektronickou cigaretu a nevíte který výrobek je pro Vás nejvhodnější? V následujícím článku se Vám budeme snažit poradit.

Při výběru elektronické cigarety by měla hrát ve Vašem rozhodování roli následující hlediska:

1. Kapacita baterie
2. Vzhled
3. Typ systému a jeho obsluha
4. Cena

Kapacita baterie

Kapacita baterie určuje jak často budete muset Vaši elektronickou cigaretu nabíjet. Příležitostným a středním kuřákům zpravidla postačí e-cigareta s kapacitou do 650 mAh, silným kuřákům bychom doporučili baterii s větší kapacitou, nicméně pokud plánujete zakoupit set dvou kusů e-cigarety, můžete při nabíjení jedné cigarety používat e-cigaretu druhou. Doba nabíjení trvá zpravidla 2-3 hodiny.

Vzhled elektronické cigarety

Atraktivita zhledu je čistě subjektivní záležitost, prohlédněte si tedy prosím náš sortiment a uvažte, která z cigaret by Vám nejvíce vyhovovalo designem, barvou a tvarem.

Za zmínku stojí, že většina elektronických cigaret je, z důvodu velikosti a tedy kapacity baterie, větší nežli klasická cigareta. Zpravidla tedy, čím je e-cigareta menší, tím menší má také kapacitu. Z větší velikosti není důvod mít obavy, jelikož elektronickou cigaretu nedržíte jako klasickou cigaretu, ale mezi palcem a ukazováčkem, přičemž ukazováčkem tisknete tlačítko baterie.

Typ systému elektronické cigarety a jeho obsluha

Nejmodernější elektronické cigarety na trhu fungují takzvaným tankovým systémem, kdy plníte zásobník e-liquidem (sílu nikotinu a příchuť si vyberete ze širokého sortimentu dle Vašich preferencí) bez použití vatičky apod. Všechny elektronické cigarety v našem sortimentu používají tento systém. Přesto jsou mezi jednotlivými typy cigaret drobné rozdíly jako např. druh atomizéru, způsob nabíjení apod., více o jednotlivých typech e-cigaret naleznete v tomto článku.

Cena, kterou chcete do nákupu elektronické cigarety investovat

Při pořízení elektronické cigarety počítejte s tím, že kromě zdraví, ušetříte minimálně polovinu nákladů na kouření oproti používání klasických cigaret. Pořizovací cena elektronické cigarety se Vám tedy vrátí během několika málo týdnů, silným kuřákům i během několika dnů.

Cena elektronické cigarety jde zpravidla ruku v ruce s kvalitou zpracování a kvalitou dýmivosti. U značkových cigaret Joyetech, Bogetech apod. je pořizovací cena, a s tím i zmiňovaná kvalita zpracování výrobku a lepší dýmivost, vyšší. Pokud nemáte peněz nazbyt, nebo i přes vzrůstající oblibu e-kouření máte obavy (z našich zkušeností v drtivé většině liché), zda u elektronické cigarety zůstanete , můžete vybírat ze sortimentu neznačkových cigaret, případně zakoupit místo sady 2ks e-cigaret pouze 1 kus. Pokud není tato možnost u Vámi vybraného typu na našich stránkách uvedena, kontaktujte nás prosím, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Používáme ověření věku Adulto