Typy a funkce elektronických cigaret

EGo-K, eGO-T2 - V poslední době vyhrávají na poli elektronických cigaret systémy s eGo baterií a s odpovídajícím echomizérem (CE4, CC apod.). Populární jsou především díky atraktivnímu vzhledu, snadné obsluze a minimálnímu vytékání. Máme v sortimentu nejoblíbenější typy těchto systémů.


ERoll - Další novinka od Joyetechu. Tentokrát malá cigaretka s kapacitou 90 mAh s dobíjecím pouzdrem 1000 mAh. Systém vyměnitelného atomizéru opět vychází z osvědčeného atomizéru eGo-C. Vzhled a velikost eRoll se velmi podobá klasickým cigaretám.

ECab - Luxusní elektronická cigareta od Joyetechu s vyměnitelnou hlavou atomizéru vycházejícího z eGo-C a vyměnitelné baterie. Výborná volba především pro střední a slabší kuřáky.

LEO - Velmi kvalitní, značková cigareta s vynikající dýmivostí a luxusním vzhledem. Součástí sady Royal jsou 2 kompletní e-cigarety (2x baterie 800mAh, 2x atomizér, 2x víčko), nabíječka do USB a do sítě a 5 zásobníků s náustkem. Stav nabití baterie o kapacitě 800mAh signalizuje zbarvení LED světla tlačítka baterie. Zamknutí a odemknutí baterie probíhá pomocí trojkliku. Pod víčkem baterie se skrývá micro USB port umožňující snadné nabíjení. Díky passthrough technologii je možno kouřit i během nabíjení. Součástí e-cigarety Leo je víčko v barvě baterie.

LEO - Sestrou cigarety LEO je elektronická cigareta LEA s kapacitou 600 mAh dodávaná po 1ks v dárkovém balení. Kvalita a funkce obdobná jako u LEO.

eGo-T - Systém plnění je postavem na bázi bombičkového pera. E-liquid se plní do zásobníku, který zároveň zastává funkci náustku. Stačí tedy jednoduše nalít e-liquid přímo do prázdného zásobníku a narazit ji na atomizér, který si již bude sám postupně odebírat požadované množství e-liquidu. Cartridge je samozřejmě možné opakovaně doplňovat. Vždy je okamžitě k dispozici viditelný stav e-liquidu bez nutnosti vysunutí cartridge z atomizéru. Tento typ je k dispozici i s baterií s LCD, který zobrazuje stav baterie a aktuální počet potáhnutí. Máte tedy vždy přehled o tom, kolik času ještě zbývá do doby, než bude třeba baterii dobít.

eGo-C (Joyetech) - Nejnovější typ elektronické cigarety eGo-T na trhu, který pracuje s vyměnitelným systémem. U tohoto modelu již nemusíte dokupovat a vyměňovat celé atomizéry, po jejich opotřebení, stačí vyměnit pouze novou hlavici, provoz eGo-C je tedy oproti starším typům eGo levnější. Navíc součástí základní sady je již 5 kusů hlav atomizérů. Baterie u tohoto modelu disponuje funkcí odemykání/zamykání po pěti stisknutích. Stav nabití baterie signalizuje zbarvení LED světla tlačítka baterie. Systém plnění liquidu je stejný jako u eGo-T.

EGO W - Starší, ale stále populární typ elektronické cigarety eGo vyznačující se minimální poruchovostí. U tohoto typu také nebývá problém s vytékáním e-liquidu. Jedná se o knotový, bezvatičkový systém, kde je e-liquid dopravován ke spirálce pomocí soustavy knotů. Clearomizér eGo-W s kapacitou 1,5ml je vyroben z čirého plastu a překrývá ho ochranná krytka s průzory pro okamžitou kontrolu stavu náplně. Clearomizéry je možné po spotřebování dokoupit samostatně nebo i s ochrannou krytkou a víčkem s klipsem. Clearomizéry eGo-W se plní pomocí injekční stříkačky, nebo speciální lahvičkou s jehlou, která je obsahem balení sady.

ELips - Stylová elektronická cigareta Elips je vzhledem ke kapacitě baterie 360 mAh vhodná spíše pro slabší až střední kuřáky. I přes svojí menší velikost se vyznačuje výbornou dýmivostí a minimální poruchovostí. Zásobník e-liquidu se skrývá uvnitř cigarety. Odemykání a zamykání probíhá pomocí trojkliku. Nabíjení je velmi snadné, cigaretu není nutné rozebírat, nabíjecí zdířka se nachází vně baterie. Součástí sady jsou kromě 2ks elektronické cigarety, 5ks zásobníků, 5 silikonových náustků, USB nabíječka a síťová nabíječka.

Elektronické cigarety >>

Používáme ověření věku Adulto