Odvykání kouření - výběr správné e-cigarety

Nyní, na záčátku Nového roku, je dobré si připomenout co se dělo v roce 2017 ve světě elektronického kouření. Bezpochyby toho bylo hodně. Dle průlomové studie z úřadu Public Health England je elektronické kouření o 95% méně škodlivé než kouření klasických cigaret. A i když je elektronické kouření v České republice stále zakázáno ve veřejných prostorách, tak je povoleno kouřit e-cigarety v restauračních zařízeních. Prodej klasických cigaret neklesá pouze u nás v České republice, ale také v dalších státech EU. Tento trend sice není nejlepší pro státní rozpočty, ale je určitě skvělý pro peněženku i zdraví kuřáků. Pokud jste v současné době závislý na klasických cigaretách a myslíte si, že je jako tisíce dalších, můžete vyřadit z vašeho života, tak je pro Vás elektronická cigareta výbornou alternativou.

Co jsou to vapovací sady?

odvykani-koureniZkušenější vapeři chtějí používat nastavitelné mody, které vybavují různými atomizéry a příslušenstvím. Na trhu je nespočet různých atomizérů, žhavících tělísek, cívek a knotů. Někteří vapeři mají rádi mohutné mraky a intenzivní chuť, jiní se spokojí s poněkud decentnějším zařízením. Výběr elektronické cigarety je pro začínajícího kuřáka elektronických cigaret prvním krokem. Jako Vaší první elektronickou cigaretu Vám doporučujeme spíše jednodušší zařízení v nižší cenové relaci jako jsou například osvědčený Kangertech Evod nebo Joyetech EGO AIO QuickStart.

Dobrá začátečnická vapovací sada elektronické cigarety Vám zajistí všechno co potřebujete hned po otevření krabice bez zbytečného experimentování, vyhazování peněz za různé komponenty a vynakládání času na sledování instruktážních videí na YouTube. Jednoduše řečeno, vape sady Vám umožní okamžitě začít s objevováním různých chutí a stylu kouření. Tady jsme všichni začínali.

Vapovací sada pro Vás

Každý jsme jiný. Najít perfektní sadu pro Vás může chvíli trvat ,některé sady můžou být spíše pro pokročilé a jejich nastavování může být poměrně složité, jiné mohou být naopak na obsluhu velmi jednoduché. Vždy si před použitím přečtěte přibalený návod nebo si nechte cigaretu předvést u nás na prodejně. 

Výběr náplně do elektronické cigarety

Jakmile vyberete správnou sadu, tak je čas vybrat správný eliquid nebo bázi a příchuť což může být pro začínajícího kuřáka elektronické cigarety vcelku složité. Pokud jste silnějším kuřákem, tak by mohlo být obtížné se nikotinu zbavit okamžitě užíváním náplní bez nikotinu. Doporučujeme nejdříve zakoupit eliquid s nikotinem a ideálně jeho obsah v budoucnu snižovat. Touto cestou by jste se měli jednoho dne dostat do fáze, kdy již Vaše tělo nebude nikotin potřebovat a pak už můžete s klidem vyhodit tu poslední krabičku cigaret, schovanou pro případ nouze.

Jste kuřák, který by chtěl skoncovat s klasickými cigaretami? Kontaktujte nás na emailu, tel. nebo u nás na naší prodejně. Rádi Vám poradíme s výběrem Vaší první elektronické cigarety a s výběrem vhodných náplní.

Používáme ověření věku Adulto