Tipy na vánoční dárek pro kuřáky

elekotronicke-cigaety-vanoce

 

Máte už hotové vánoční nákupy nebo se stále snažíte nalézt ten správný dárek v záplavě internetových nabídek? Pokud stále hledáte, tak bychom Vám rádi usnadnili život. Zde naleznete několik tipů na vánoční dárek pro ty co by chtěli skoncovat s klasickým kouřeními i pro zkušené kuřáky elektronických cigaret:

 

Dárky pro kuřáky, kteří chtějí přestat s klasickým kouřením

Všichni známe alespoň jednu osobu (pravděpodobně tucet), která se snaží přestat kouřit rok co rok. Popostrčte je správným směrem k chytřejšímu a zdravějšímu elektronickému kouření. V našem sortimentu naleznete perfektní sety pro začínající i zkušené kuřáky, které perfektně napodobují zážitek kouření klasických cigaret:

 

Dárky pro zkušené kuřáky elektronických cigaret

Pokud hledáte dárek, který by potěšil zkušeného kuřáka, který by uvítal upgrade jeho současné elektronické cigarety a poskytnul mu ještě lepší zážitek z elektronického kouření, tak bychom rádi upozornili na tyto osvedčené kity:

 

Dárky pro vapery, kteří chtějí tvořit hodně dýmu

Není nic hezčího než rozzářená tvář Vašeho milovaného člověka, když pod stromečkem rozbalí perfektní dárek. Pokud víte, že vaper, kterého plánujete obdarovat, miluje nové "hračky" a těší se na vyfukování zabijáckých mraků, tak potom není o nejlepším dárku sporu. Zde je několik typů na dárek pro podmračené vánoce:

 

Dárky pro milovníky eliquidů

K nové i staré elektronické cigaretě je nezbytným společníkem e-liquid. Tabákové, ovocné, mentolové, mixy.... u nás na e-cigarety.cz naleznete desítky různých příchutí e-liquidů v různých silách nikotinu od 0mg po 18mg. Kontaktujte nás a rádi Vám připravíme dárkovou, cenově zvýhodněnou, sadu 10ti či více náplní do elektronické cigarety.

 

Přejeme Vám pohodové svátky vánoční!

 

Používáme ověření věku Adulto