SLIQUID Mango a limetka (Mango-Lime) - 10ml, 20mg

Kód: SLQ10042
Neohodnoceno
Značka: SLIQUID
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající náplň SLIQUID s nikotinovou solí.

Dvě exotické stálice si k sobě konečně našly cestu a vytváří neodolatelné spojení sladké a kyselé chuti. Šťavnaté mango a vyzrálá limetka Vám ze sebe dají jen to nejlepší. Vychutnejte si dokonalé souznění dvou protichůdných tónů, které s Vašimi chuťovými pohárky zamávají.

SLIQUID obsahuje nikotinovou sůl. Oproti běžnému nikotinu nabízí hned několik výhod. Zatímco klasické e-liquidy mají silnější hit, který vám brání v inhalaci většího množství nikotinu, nikotinové soli dávají při stejné síle nikotinu mnohem slabší hit. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnost nepřetržitého potahování e-cigarety a i s menšími pod systémy je možné bez problému uspokojit touhu po nikotinu.

Vzhledem k tomu, že náplně s nikotinovou solí jsou určené pro menší e-cigarety a pro potahování pusa-plíce, SLIQUID přichází s poměrem 50VG / 50PG. Nabízí tak vyvážený poměr produkce páry a podání chuti. Přímo ideální je také pro oblíbené pod systémy.

Prvotřídní kvalitu náplním SLIQUID zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně SLIQUID testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do cigaret s nikotinovou solí e-liquid SLIQUID
Obsah: 10 ml
Obsah nikotinu: S nikotinem, 20 mg
Produkt: Liquid s nikotinem, Liquid s nikotinovou solí
Příchuť: Limetka, Mango
Skupina příchutí: Ovocné
Značka: SLIQUID

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto