Liquid LIQUA CZ Elements 4Pack Menthol 4x10ml-6mg (Mentol)

Kód: LIQ-X4LC-E-MENTHOL-10-6
Neohodnoceno
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

E-liquid Liqua Elements 4x10ml

Nová řada Liqua Elements představuje ještě lepší chuť, ještě lepší složení a ještě lepší balení. Receptura tohoto e-liquidu posouvá e-liquidy tohoto výrobce na zcela novou úroveň. Veškeré náplně řady Liqua Elements prošly náročnými testy a získaly evropskou certifikaci TPD.

Tyto e-liquidy jsou určeny především evropským a americkým zákazníkům, vyznačují se velmi věrohodnou chutí dané příchutě, velkou dýmivostí.

K výrobě se používá Propylenglykol - viskózní kapalina bez barvy a zápachu používající se v medicíně, kosmetice, potravinách, atd. Do této kapaliny (e-liquidu) se přidá příchuť a čistý nikotin. RITCHY LIQUA American Blend splňuje ty nejpřísnější normy USP a certifikáty SGS a RoHS.

E-liquidy RITCHY LIQUA jsou šetrné k atomizérům elektronických cigaret a přispívají tak k jejich delší životnosti.

LIQUA Elements American Blend je určen k plnění a dokapávání všech systémů u všech elektronických cigaret. Lze jej použít do všech typů cartomizéru, clearomizéru, tank systému atd.

Norma USP - nejpřísnější norma používaná při testování farmaceutických a souvisejících odvětví, aby pomohla zajistit identitu, sílu, kvalitu a čistotu léčiv, doplňků stravy a potravinových přísad.

Certifikáty SGS a RoHS - v Evropě tyto předpisy obsahují omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních (RoHS) a registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek.

Upozornění:

Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky.

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do cigaret e-liquid, Náplně do cigaret e-liquid s obsahem 4 x 10 ml, Náplně do cigaret e-liquid s 6 mg nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid s příchutí mentolu, Náplně do cigaret e-liquid s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dekang s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid Dekang 6 mg, Náplně do cigaret e-liquid Dekang s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua American Blend, Náplně do cigaret e-liquid Liqua Elements, Náplně do cigaret e-liquid Liqua Mix Ice, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 10 ml, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 4 Pack, Náplně do cigaret e-liquid Liqua bez nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 3 mg, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 6 mg, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 12 mg, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 18 mg, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s nápojovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua se sladkými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s tabákovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Liqua poměr látek 50/50, Náplně do cigaret e-liquid Aramax s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid Aramax 6 mg, Náplně do cigaret e-liquid Aramax s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid WAY to Vape s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Joyetech s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Emporio s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Juice Sauz s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Juice Sauz Salt s mentolovými příchutěmi
Obsah nikotinu: S nikotinem, 6 mg
Skupina příchutí: Mentolové
Příchuť: Mentol
Produkt: Liquid s nikotinem
Obsah: 4 x 10 ml
Značka: Liqua
Série: Elements

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto