Dreamix - Borůvková palačinka (Blueberry Pancake) - 10ml, 0mg

Kód: DRX10011
1 hodnocení
Značka: Dreamix
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové náplně Dreamix plné komplexních příchutí.

Prémiové náplně Dreamix plné komplexních příchutí. Bohatá těstová chuť nadýchaných palačinek naplněných sladkou borůvkovou směsí.

Přestože jsou jednodruhové e-liquidy vynikající a na dlouho uspokojí vaše potřeby, nic se nemůže vyrovnat perfektně vyváženým mixům. Dreamix náplně v sobě kombinují jedinečné a bohaté příchutě, které vám v ústech vykouzlí netušené potěšení. Krásně výrazné sladké, ovocné, ale i tabákové mixy přichází s cílem, posunout vaše vapování na zcela novou úroveň. Z bohaté a rozmanité nabídky si vybere skutečně každý. Oddejte se snovým náplním.

Díky dvěma poměrům hustoty jsou Dreamix vhodné do téměř všech typů elektronických cigaret. Zatímco v silách 0mg, 1,5mg a 3mg je poměr 70VG/30PG a náplně jsou tak ideální pro nízkoodporové tanky pro přímé potahování do plic. Ostatní síly nabízí poměr 50VG/50PG a skvěle se tak hodí do běžných typů e-cigaret.

Prémiovou náplň nedělá jen vynikající příchuť, ale také prvotřídní suroviny použité k její výrobě. Ty najdete také v Dreamix e-liquidech. Výrobní postupy se navíc řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Dreamix testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do cigaret e-liquid, Náplně do cigaret e-liquid s obsahem 10 ml, Náplně do cigaret e-liquid bez nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid s borůvkovou příchutí, Náplně do cigaret e-liquid poměr látek 70/30, Náplně do cigaret e-liquid s dezertovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dekang 10 ml, Náplně do cigaret e-liquid Dekang bez nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid Dekang s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dekang s dezertovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dekang poměr látek 70/30, Náplně do cigaret e-liquid Liqua 10 ml, Náplně do cigaret e-liquid Liqua bez nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid Liqua s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Aramax bez nikotinu, Náplně do cigaret e-liquid Aramax s dezertovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Aramax s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix se sladkými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix s tabákovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s mentolovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt se sladkými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s tabákovými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt s nikotinem, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt 10 mg, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix Salt 20 mg, Náplně do cigaret e-liquid WAY to Vape s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Joyetech s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Emporio s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Emporio Salt s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Elfliq s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Elfliq Nic Salt s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Juice Sauz s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Juice Sauz Salt s ovocnými příchutěmi, Náplně do cigaret e-liquid Dreamix s dezertovými příchutěmi
Obsah nikotinu: Bez nikotinu
Skupina příchutí: Dezertové, Ovocné
Příchuť: Borůvka
Produkt: Liquid bez nikotinu
Obsah: 10 ml
Značka: Dreamix
Poměr látek: 70/30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto