Jednorázové cigarety bez nikotinu

Jednorázové cigarety bez nikotinu jsou ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užívat kouření bez zdravotních rizik spojených s nikotinem. Tato kategorie produktů nabízí širokou paletu chutí, od tradičních tabákových až po exotické ovocné varianty, což zákazníkům umožňuje experimentovat a objevovat nové zážitky bez obav z nikotinové závislosti. Vhodné jsou pro kuřáky, kteří se snaží přestat kouřit nebo pro ty, kteří hledají bezpečnější alternativu k tradičním cigaretám.

5 položek celkem
21425 elf bar 600 elektronicka cigareta blue razz lemonade 0mg
148 Kč bez DPH
179 Kč

Osvěžující koktejl plný modré maliny a ledu. 

Kód: ELF20053
x4 bar zero boruvka a malina blueberry sour raspberry jednorazova e cigareta bez nikotinu
131 Kč bez DPH
159 Kč

Výrazně šťavnaté aroma lesních bobulí v kyselém podání. Vyzrálé borůvky a maliny tvoří dokonalý mix sladkých a příjemně kyselých tónů s intenzivní chutí.

Kód: X4B10001
x4 bar zero jahoda a meloun strawberry watermelon jednorazova e cigareta bez nikotinu
131 Kč bez DPH
159 Kč

Typické letní duo v neodolatelném mixu plném výrazných chutí. Sladký a osvěžující vodní meloun spolu se zralými a šťavnatými jahodami je vynikající ovocné aroma, které si užijete s každým potahem.

Kód: X4B10004
x4 bar zero mango a guava mango guava jednorazova e cigareta bez nikotinu
131 Kč bez DPH
159 Kč

Exotická směs plná výrazně šťavnatých chutí se silně sladkými tóny. Vyzrálé mango a guava jsou skvělou kombinací a připomínkou vynikajících tropických plodů.

Kód: X4B10002
x4 bar zero ruzova limonada pink lemonade jednorazova e cigareta bez nikotinu
131 Kč bez DPH
159 Kč

Čerstvá a osvěžující limonáda s citrusovým základem je tou pravou vzpruhou pro Vaše zhýčkané chuťové pohárky. Lehce kyselý nádech zjemňují sladké tóny červených bobulí.

Kód: X4B10003
Používáme ověření věku Adulto